Üretim Süreçlerimiz

1

Tüm süreçler sipariş süreci ile başlar.

Bağlantı elemanları tüm sektörlerde farklı tip ve özelliklerde olabilmektedir. Ürün çeşitliliğinin fazla olduğu sektörde sağlıklı planlama yapabilmemiz için süreçlerimiz talep / sipariş süreçleriyle başlamaktadır.

Firmanız için gerekli olan bağlantı elemanlarını iletişim formumuz üzerinden gönderebileceğiniz gibi +90 (0) 216 378 08 94 numaralı faxımıza göndermeniz yeterlidir.

Siparişler nasıl değerlendirilir?

Visan vida gelecek olan tüm talep ve siparişleri adet gözetmeksizin standart ve özel imalat olarak belirlenir. Makina parkurunun iş yoğunluğuna uygun olarak planlama işlemine geçilir.

2
3

Toplam Kalite Yönetimi

İmalat aşamasına ulaşan talepleriniz üretim hatlarında tecrubeli personellerimiz tarafından gerekli makine ayarları yapıldıktan sonra ilk üretimlerine başlanılır.

Kalite Kontrol personellerimiz tarafından ilk üretim onayı alan parçalar; ISO 9001 standartlarına uygun olarak kayıt altına alınır.

Üretim adetlerine bağlı olarak belirlenen adetlerde ara kontrollere tabi tutulan parçalar yeterli parti miktarı üretilene kadar devam edilir.

İmalat aşaması tamamlanan parçalar istenilen ilave özelliklerine göre kaplama, ısıl işlem süreçleri uygulanır.

İlave operasyonları tamamlanan parçalar sevkiyat öncesi son kez kalite kontrol personelleri tarafından kontrol edildikten sonra sevkiyata uygundur kararı verilir.

Nasıl bu kadar ekonomik ?

Visan vida; kaliteli ürün düşük maliyet politikası nedeniyle tüm üretim süreçlerini kayıt altına almakta, yıllık 600.000.000 adet olan üretim kapasitesi nedeniyle de kayıt dışı kayıplarını minimum seviyeye indirmektedir.

Üretim hatlarında kontrol altına alınan giderler maliyet olarak müşterilerimize yansıtılmamaktadır.

Tüm süreçler sonunda müşterilerimiz kaliteli bağlantı elemanlarını en uygun maliyet ile alabilmekte ve rekabet güçlerini artırmaktadır.

4